פורץ דלתות

היחידי חבר באירגון המנעולנים בישראל ובאירופה  (אישור מספר 190).

  • דני מנעולן כספות וחתמות 

דן פולקובסקי - החלפת מנעולים מוסמך 050-6300265

 

אי אפשר להתעלם מכך כי הביטחון האישי של אזרחי ישראל נמצא באחת הרמות הנמוכות ביותר שידענו מעולם. מכל עבר אנחנו שומעים על הטרור החקלאי אך האמת היא שלא רק החקלאים שובלים ממכת פריצות אלא כלל אזרחי ישראל. ישנם ישובים בשרום אשר פרצו לבתים שלהם שלוש, ארבע וחמש פעמים תוך מספר חודשים.

זה מראה לנו עד כמה המצב בעייתי ועד כמה ביטחון אזרחי ישראל הפך להפקר. אנחנו חייבים לטפל בבעיה הזאת וטוב תעשה הממשלה אם תתעורר ותשקיע יותר משאבים בביטחון האישי של התושבים אך עד אשר הדבר הזה יקרה ניתן לומר כי כל אזרח עומד ברשות עצמו ועל כך אזרח מוטלת החובה לדאוג לביטחון האישי שלו ושל בני ביתו. אז מהי הדרך הטובה ביותר להבטיח ביטחון אישי גבוה? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? אלו הן שאלות חשובות ביותר שאין עליהן תשובה פשוטה.

ובכל זאת אם אתם לוחצים אותנו לקיר אנחנו חייבים לציין כי הדרך לביטחון שלכם עוברת במנעולים אשר אתם מתקינים בבית. ככל שהמנעולים על הדלת שלכם יהיו יותר טובים כך יהיה יותר קשה לפרוץ לבית שלכם וכך אתם תרגישו יותר בטוחים וזהו דבר בעל ערך אדיר לכל אדם ואדם.

 

האם ניתן להחליף מנעולים לבד?


אם אין לכם מנעולים טובים בבית אנחנו מפצירים בכם לא לדחוק את החלפתם ולעשות זאת בהקדם. רבים בוודאי שואלים האם הם יכולים להחליף את המנעולים לבד או שמא יש צורך באיש מקצוע אשר יבצע זאת?

אם כן לדעתנו אם אתם רוצים החלפה איכותית כדאי לכם לפנות אל איש מקצוע. עליכם גם לקחת בחשבון כי לכם ייקח זמן רב להתקין את המנעולים וזמן כידוע שווה כסף ועל כן מן הבחינה הזאת לא כדאי לבצע החלפה עצמאית. לא רק זאת אלא שמנעול שקונים באופן פרטי יהיה הרבה יותר יקר מאשר מנעול שמנעולן קונה וזוהי סיבה נוספת מדוע כל כך כדאי לפנות אל מנעולן בשביל ההחלפה.

 

האם לפנות אל מנעולן פרטי או אל חברה?

 

אם אתם מחליטים להחליף את המנעולים בבית שלכם אנחנו ממליצים לכם לפנות אל מנעולן פרטי ולא אל חברת מנעולנים. עליכם להבין כי מנעולן פרטי ייקח לרוב מחירים הרבה יותר זולים מאשר חברה וסביר להניח כי הוא יהיה הרבה יותר פנוי לבצע את העבודה וכך ההחלפה תתבצע במהירות הרבה יותר גדולה וזהו יתרון גדול.

 


ממני תקבלו את השירות הטוב ביותר
דני - 0722230420