פורץ דלתות

היחידי חבר באירגון המנעולנים בישראל ובאירופה  (אישור מספר 190).

  • דני מנעולן כספות וחתמות 

דן פולקובסקי - פורץ דלתות מוסמך 050-6300265

 

 

אי אפשר לתאר את חיינו ללא דלת ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על דלת חיצונית בבית פרטי, דלת פנימית בבית או אפילו דלת במשרד. הדלתות הן חלק מרכזי בחיינו והן אשר שומרות על הפרטיות שלנו. ומכיוון שכולם מבינים כי ישנה משמעות אדירה לפרטיות שלנו ניתן להבין כי אנחנו צריכים לתת את הדעת על השאלה באיזה דלת אנחנו צריכים לעשות שימוש. אך מה שמקנה לדלת את העוצמה שלה ואת העובדה כי היא שומרת על הפרטיות שלנו בצורה הטובה ביותר זה ללא ספק המנעול שבדלת. אין ספק כי ללא מנעול המאפשר לנו למנוע מאנשים להיכנס אל המרחב הפרטי שלנו הדלת לא שווה הרבה.

כך אם לא היה מנעול בדלת שלנו לא היינו יכולים לשמור על הפרטיות ואת זאת חשוב לזכור. אך יש לציין גם כי פעמים רבות מנעול יכול להוות חרב פיפיות וזאת עקב העובדה כי הוא שימוש לא נכון בו יכול לגרום לנו להינעל מחוץ לבית או למשרד. על רקע זה יש להזמין מנעולן אשר יפרוץ את המנעול ויאפשר לנו להיכנס לבית בצורה פשוטה. כאשר אנחנו מזמינים מנעולן אנחנו צריכים להבטיח כי הוא יעבוד מהר ויגיע מהר לזירה וזאת בכדי להבטיח כי לא ניתקע מחוץ לבית במשך זמן רב.  

 

      

פריצת דלתות – נסו להימנע ממצב זה

 

אין ספק כי להיתקע מחוץ לבית בגלל שננעלנו או שכחנו את המפתח זה אחד הדברים המעצבנים ביותר שיש ובגלל זה אנחנו רוצים להבטיח כי המנעולן יגיע מהר ככל הניתן. אך על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לעשות כל מאמץ בכדי להימנע מהינעלות בחוץ ולחשוב היטב על נושא זה.

כך לדוגמא אתם יכולים להסתובב תמיד עם מפתח ספייר ולהתקין בדלת הבית מנגנון אשר ימנע נעילה אוטומטית כאשר אתם סוגרים את הדלת. כך תצמצמו את המצבים שאתם ננעלים מחוץ לדלת. אם כל הצעדים הללו לא עוזרים אזי הזמינו במהרה מנעולן בכדי לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר שיש.

 

 

אל תגיעו למצב שהילדים שלכם ננעלים

  

אם יש נקודה שאתם חייבים לתת עליה את הדעת היא שבשום פנים ואופן אסור לכם להגיע למצב שבו הילדים שלכם ננעלים בתוך הבית לבד או מחוץ לבית. אם דבר זה קורה אזי זוהי סביה פי כמה חשובה לכך שאתם צריכים להזמין מנעולן ולטפל במצב הזה במהירות הגדולה ביותר שיש ללא עיכובים.

 

ממני תקבלו את השירות הטוב ביותר

דני - 0722230420